Spor Toto Süper Lig’de gelecek 9 haftanın maç programı belli oldu

0
0
Spor Toto Süper Lig’de gelecek 9 haftanın maç programı belli oldu
İstanbul

Türkiye Futbol Federasyonunun web sitesinde yer edinen açıklamada, “Yayıncı kurum ve Kulüpler Birliği Vakfı ile meydana getirilen değerlendirmeler sonucunda, 6 ve 7. haftalarda yarışma başlangıç saatleri 17.00 ile 20.00, ligin 8. haftasından itibaren ise 14.30, 17.00 ve 20.00 olarak planlanmıştır.” denildi.

Açıklamada, 2022 FIFA Dünya Kupası için liglere verilecek aradan sonrasında 15. haftadan itibaren oynanacak maçların başlama saatlerinin yine değerlendirileceği açıklandı.

Maç programının UEFA organizasyonlarında savaşım eden takımların müsabakaları, yayıncı kuruluşun gösterim prensipleri ve Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmaları dikkate alınarak hazırlandığı ifade edildi.

Yarışma programında mücbir sebepler, gösterim programında yaşanabilecek değişimler ve Ziraat Türkiye Kupası’nda oluşacak eşleşmelere nazaran değişim yapılabileceği kaydedildi.

Ligin önümüzdeki 9 haftalık kısmı, 3 mühim müsabakaya sahne olacak. Süper Lig’in 8. haftasında Beşiktaş-Fenerbahçe, 10. haftasında Beşiktaş-Trabzonspor ve 13. haftasında ise Galatasaray-Beşiktaş maçları yapılacak.

Süper Lig‘de gelecek 9 haftanın maç programı şöyleki:

6. hafta

9 Eylül Cuma:

20.00 Corendon Alanyaspor-MKE Ankaragücü (Alanya Oba)

10 Eylül Cumartesi:

17.00 Arabam.com Konyaspor-Atakaş Hatayspor (Eskişehir Mustafa Kemal Atatürk)

20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Bitexen Giresunspor (Mustafa Kemal Atatürk Olimpiyat)

20.00 Gaziantep FK-Hangi Kredi Ümraniyespor (Stat hemen hemen açıklanmadı)

11 Eylül Pazar:

17.00 Demir Grup Sivasspor-İstanbulspor (Sivas 4 Eylül)

20.00 Yukatel Kayserispor-Fraport TAV Antalyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Özgü)

20.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Recep Tayyip Erdoğan)

12 Eylül Pazartesi:

19.00 Beşiktaş-Medipol Başakşehir (Vodafone Park)

21.00 Adana Demirspor-Trabzonspor (Yeni Adana)

7. hafta

16 Eylül Cuma:

20.00 Galatasaray-Arabam.com Konyaspor (Nef)

20.00 Atakaş Hatayspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Hatay)

17 Eylül Cumartesi:

17.00 Hangi Kredi Ümraniyespor-Kasımpaşa (Stat hemen hemen açıklanmadı)

20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Adana Demirspor (Corendon Airlines Park Antalya)

20.00 İstanbulspor-Beşiktaş (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

18 Eylül Pazar:

17.00 Trabzonspor-Gaziantep FK (Medical Park)

17.00 Medipol Başakşehir-VavaCars Fatih Karagümrük (Başakşehir Fatih Terim)

20.00 MKE Ankaragücü-Demir Grup Sivasspor (Eryaman)

20.00 Fenerbahçe-Corendon Alanyaspor (Ülker)

8. hafta

1 Ekim Cumartesi:

14.30 Kasımpaşa-Gaziantep FK (Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 MKE Ankaragücü-Medipol Başakşehir (Eryaman)

17.00 Yukatel Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Özgü)

20.00 Adana Demirspor-Galatasaray (Yeni Adana)

2 Ekim Pazar:

14.30 Demir Grup Sivasspor-Atakaş Hatayspor (Sivas 4 Eylül)

14.30 Corendon Alanyaspor-Bitexen Giresunspor (Alanya Oba)

17.00 Arabam.com Konyaspor-Hangi Kredi Ümraniyespor (Stat hemen hemen açıklanmadı)

20.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Vodafone Park)

3 Ekim Pazartesi:

20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-İstanbulspor (Mustafa Kemal Atatürk Olimpiyat)

9. hafta

7 Ekim Cuma:

20.00 Gaziantep FK-Adana Demirspor (Stat hemen hemen açıklanmadı)

8 Ekim Cumartesi:

14.30 İstanbulspor-MKE Ankaragücü (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

17.00 Fraport TAV Antalyaspor-Arabam.com Konyaspor (Corendon Airlines Park Antalya)

20.00 Bitexen Giresunspor-Beşiktaş (Çotanak Spor Kompleksi)

9 Ekim Pazar:

14.30 Hangi Kredi Ümraniyespor-Yukatel Kayserispor (Stat hemen hemen açıklanmadı)

17.00 Atakaş Hatayspor-Corendon Alanyaspor (Yeni Hatay)

20.00 Fenerbahçe-VavaCars Fatih Karagümrük (Ülker)

10 Ekim Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Kasımpaşa (Medical Park)

20.00 Medipol Başakşehir-Demir Grup Sivasspor (Başakşehir Fatih Terim)

10. hafta

14 Ekim Cuma:

20.00 Corendon Alanyaspor-Fraport TAV Antalyaspor (Alanya Oba)

15 Ekim Cumartesi:

14.30 VavaCars Fatih Karagümrük-Atakaş Hatayspor (Mustafa Kemal Atatürk Olimpiyat)

17.00 Kasımpaşa-Adana Demirspor (Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Yukatel Kayserispor-Galatasaray (Büyükşehir Belediyesi Kadir Özgü)

16 Ekim Pazar:

14.30 Arabam.com Konyaspor-Gaziantep FK (Stat hemen hemen açıklanmadı)

17.00 Medipol Başakşehir-İstanbulspor (Başakşehir Fatih Terim)

20.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park)

17 Ekim Pazartesi:

20.00 Demir Grup Sivasspor-Bitexen Giresunspor (Sivas 4 Eylül)

20.00 MKE Ankaragücü-Fenerbahçe (Eryaman)

11. hafta

21 Ekim Cuma:

20.00 Fraport TAV Antalyaspor-İstanbulspor (Corendon Airlines Park Antalya)

22 Ekim Cumartesi:

14.30 Hangi Kredi Ümraniyespor-VavaCars Fatih Karagümrük (Stat hemen hemen açıklanmadı)

17.00 Trabzonspor-Demir Grup Sivasspor (Medical Park)

20.00 Fenerbahçe-Medipol Başakşehir (Ülker)

23 Ekim Pazar:

14.30 Kasımpaşa-Yukatel Kayserispor (Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 Adana Demirspor-Arabam.com Konyaspor (Yeni Adana)

20.00 Galatasaray-Corendon Alanyaspor (Nef)

24 Ekim Pazartesi:

20.00 Bitexen Giresunspor-MKE Ankaragücü (Çotanak Spor Kompleksi)

20.00 Atakaş Hatayspor-Beşiktaş (Yeni Hatay)

12. hafta

28 Ekim Cuma:

20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Galatasaray (Mustafa Kemal Atatürk Olimpiyat)

29 Ekim Cumartesi:

14.30 Arabam.com Konyaspor-Kasımpaşa (Stat hemen hemen açıklanmadı)

17.00 Corendon Alanyaspor-Gaziantep FK (Alanya Oba)

20.00 Beşiktaş-Hangi Kredi Ümraniyespor (Vodafone Park)

30 Ekim Pazar:

14.30 MKE Ankaragücü-Atakaş Hatayspor (Eryaman)

17.00 Yukatel Kayserispor-Adana Demirspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Özgü)

20.00 İstanbulspor-Fenerbahçe (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

31 Ekim Pazartesi:

20.00 Demir Grup Sivasspor-Fraport TAV Antalyaspor (Sivas 4 Eylül)

20.00 Medipol Başakşehir-Bitexen Giresunspor (Başakşehir Fatih Terim)

13. hafta

4 Kasım Cuma:

20.00 Hangi Kredi Ümraniyespor-Corendon Alanyaspor (Stat hemen hemen açıklanmadı)

20.00 Kasımpaşa-MKE Ankaragücü (Recep Tayyip Erdoğan)

5 Kasım Cumartesi:

14.30 Bitexen Giresunspor-İstanbulspor (Çotanak Spor Kompleksi)

20.00 Galatasaray-Beşiktaş (Nef)

6 Kasım Pazar:

14.30 Gaziantep FK-Yukatel Kayserispor (Stat hemen hemen açıklanmadı)

17.00 Fraport TAV Antalyaspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Corendon Airlines Park Antalya)

20.00 Trabzonspor-Arabam.com Konyaspor (Medical Park)

7 Kasım Pazartesi:

20.00 Atakaş Hatayspor-Medipol Başakşehir (Yeni Hatay)

20.00 Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor (Ülker)

14. hafta

11 Kasım Cuma:

20.00 Corendon Alanyaspor-Adana Demirspor (Alanya Oba)

20.00 MKE Ankaragücü-Trabzonspor (Eryaman)

12 Kasım Cumartesi:

14.30 Demir Grup Sivasspor-Hangi Kredi Ümraniyespor (Sivas 4 Eylül)

17.00 Fenerbahçe-Bitexen Giresunspor (Ülker)

20.00 Medipol Başakşehir-Galatasaray (Başakşehir Fatih Terim)

13 Kasım Pazar:

14.30 VavaCars Fatih Karagümrük-Gaziantep FK (Mustafa Kemal Atatürk Olimpiyat)

17.00 İstanbulspor-Atakaş Hatayspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

17.00 Yukatel Kayserispor-Arabam.com Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Özgü)

20.00 Beşiktaş-Fraport TAV Antalyaspor (Vodafone Park)

YORUM YAZ

Yorumunuzu girin!
Buraya adınızı girin